یخچال ساید بای ساید سامسونگ از جمله محبوب‌ترین و پرطرفدارترین یخچال‌های ساید موجود در ایران است. خانواده‌های زیادی در ایران به دلیل اعتماد و اطمینانی که به محصولات خانگی سامسونگ دارند، یخچال ساید بای ساید این برند کره‌ای را به عنوان اصلی‌ترین عضو آشپزخانه خود انتخاب کرده‌اند. محصولات سامسونگ همواره به دلیل کیفیت و مقاومت بالای خود مورد اعتماد مردم ایران بوده‌اند. با این حال، بروز مشکلات مختلف، سهل انگاری‌ها و استفاده نامناسب از یخچال ساید بای ساید سامسونگ ممکن است باعث خرابی این دستگاه ارزشمند شوند.

فناوری پیشرفته و قیمت بالای یخچال‌های ساید بای ساید سامسونگ تعمیر این محصول سامسونگ را سخت و دشوار کرده است. تعمیر ساید بای ساید سامسونگ نیازمند گذراندن دوره‌های ویژه و به روز است. به همین دلیل تنها تکنسین‌های با تجربه و آموزش دیده توانایی تعمیر این محصولات را دارند. مرکز تعمیرات لوازم خانگی نیوسرویس با بهره گیری از متخصصین دوره دیده و باتجربه خود، بهترین ارائه دهنده خدمات تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در تهران است.

تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

بررسی نشانه‌ها و عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ

چگونه می‌توان تشخیص داد که یخچال ساید بای ساید سامسونگ دچار مشکل شده است؟ برای اینکار باید نشانه‌های خاصی را دنبال کنید. وجود این نشانه‌ها و علایم گاهی اوقات بسیار نگران کننده هستند و نباید به سادگی از کنار آن‌ها بگذرید. فراموش نکنید معمولاً یخچال ساید بای ساید سامسونگ گران قیمت‌ترین وسیله هر آشپزخانه‌ای است. بنابراین باید بیش از سایر وسایل آشپزخانه مورد توجه قرار بگیرد. در صورتی که هر یک از موارد زیر را مشاهده کردید با نیوسرویس تماس بگیرید تا تکنسین‌های ما برای بررسی و عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اسراع وقت به محل شما مراجعه کنند.

 • سرد نکردن یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • گرم شدن یخچال ساید باید ساید سامسونگ
 • روشن نشدن ساید سامسونگ
 • مشکل صفحه نمایش یخچال ساید سامسونگ
 • اتومات نکردن
 • صدای زیادی یخچال

مشکلات متداول یخچال ساید بای ساید سامسونگ

معمولاً در زمان عیب یابی یخچال ساید سامسونگ، در اکثر اوقات با چند مشکل خاص رو به رو می‌شویم. این مشکلات دلایل اصلی خراب شدن یخچال ساید بای ساید سامسونگ هستند:

 • تمام شدن شارژ گاز یخچال سامسونگ
 • خراب شدن موتور ساید بای ساید سامسونگ
 • خرابی برد یخچال
 • خراب شدن درب
 • خراب شدن المنت
 • خراب شدن اوپراتور و قطعات مرتبط با دیفراست

در اکثر موارد، خرابی‌های یخچال سامسونگ قابل حل هستند و تکنسین‌های حرفه‌ای نیوسرویس بلافاصله بعد از عیب یابی و پیدا کردن دلیل اصلی بروز مشکل، به رفع و تعمیر آن می‌پردازند.

عیب یابی ساید بای ساید سامسونگ

دلایل خرابی ساید سامسونگ چیست؟

دلایل مختلفی می‌توانند باعث بروز مشکلات بالا در یخچال‌های ساید سامسونگ شوند. در اینجا به مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • نوسان برق یا وارد شدن شوک الکتریکی
 • عدم آگاهی از نحوه صحیح استفاده از امکانات یخچال سامسونگ
 • نصب غیر استاندارد
 • وارد شدن ضربه در حین جابه جایی
 • استهلاک در اثر استفاده مداوم

علاوه براین، در موارد زیادی نیز دیده شده استفاده از تعمیرکار غیر حرفه‌ای مشکلات زیادی را به بار آورده است. بنابراین اگر نمی‌خواهید هزینه‌های زیادی را برای تعمیر ساید بای ساید خود بپردازید، حتماً یخچال خود را به دستان تکنسین‌های قابل اعتماد نیوسرویس بسپارید.

هزینه تعمیر ساید بای ساید سامسونگ چقدر است؟

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل‌ها و انواع مختلفی دارد. مدل‌های جدیدتر با تکنولوژی‌های روز هزینه تعمیر بیشتری نسبت به مدل‌های قدیمی دارند. البته در مواردی نیز کمبود وسایل یدکی در ساید بای سایدهای قدیمی نیز ممکن است هزینه تعمیر ساید سامسونگ را افزایش دهد. تحریم‌ها نیز عامل دیگری هستند که قیمت لوازم یدکی را به شکل قابل توجهی افزایش داده‌اند. نکته مهم دیگر محل خرابی در دستگاه است. برای مثال هزینه تعویض موتور می‌تواند تا 50 درصد قیمت یخچال را شامل شود.

تکنسین‌های حرفه‌ای نیوسرویس با حداقل 10 سال سابقه کار در تلاش هستند تا با استفاده از دانش خود تا حد امکان هزینه تعمیر یخچال ساید سامسونگ را کاهش دهند. الوویت کارشناسان ما تعمیر قطعات دارای مشکل است تا از هزینه تعویض قطعات تا حد امکان کاسته شود. از طرف دیگر نیوسرویس قیمت منصفانه‌ای برای ارائه خدمات خود در نظر گرفته است تا خیال شما را از بابت هزینه‌های تعمیرات راحت کند.

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در محل

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در محل

یکی از روش‌های کاهش هزینه‌ها، تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در محل است. این خدمت ویژه که توسط نیوسرویس ارائه می‌شود، از پرداخت هزینه‌های سنگین جا به جایی یخچال ساید جلوگیری می‌کند. نیوسرویس با سال‌ها تجربه موفق به خوبی نیازهای مشتریان خود را تشخیص می‌دهد و با ارائه خدمات ویژه در تلاش است تا همچون گذشته نظر مثبت مشتریان خود را کسب کند. برای تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در محل و جلوگیری از هزینه‌های اضافه کافی است تا همین حالا درخواست خود را ثبت کنید. تکنسین‌های حرفه‌ای ما در اسرع وقت به محل شما اعزام خواهند شد و فرآیند عیب یابی را انجام می‌دهند.

خدمات سرویس و تعمیر یخچال سامسونگ نیوسرویس

کادر حرفه‌ای نیوسرویس با حداقل ده سال تجربه تعمیر انواع یخچال ساید و معمولی در خدمت شما هستند تا هرگونه خدمات مرتبط با یخچال ساید سامسونگ را پوشش دهند. مهم‌ترین خدمات سرویس و تعمیر یخچال سامسونگ نیوسرویس شامل موارد زیر می‌شود:

 • عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • تعمیر موتور و کمپرسور سامسونگ
 • شارژ گاز یخچال
 • تعمیر فن یخچال و فریزر
 • تعویض فیلتر درونی یخچال سامسونگ
 • تعمیر و تعویض برد، ترموستات و سایر قطعات یخچال ساید
 • نصب استاندارد ساید ساسمونگ
 • انجام سرویس‌های دوره‌ای یخچال ساید بای ساید

برای بهره مندای از خدمات این خدمات کافی است تا درخواست خود را ثبت کنید یا با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید. همکاران ما در اسرع وقت هماهنگی‌های لازم برای حضور در محل و عیب یابی یخچال سامسونگ را انجام خواهند داد.

مرکز تخصصی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ با تضمین خدمات

نیوسرویس مرکز تخصصی تعمیرات انواع یخچال‌های سامسونگ خصوصاً یخچال ساید بای ساید است. اگر یخچال بدون گارانتی خریداری کرده‌اید یا به هر دلیلی گارانتی شرکتی ساید بای ساید شما به اتمام رسیده و منقضی شده است، می‌توانید از خدمات ویژه نیوسرویس استفاده کنید. ما به اعتماد به توانایی‌های تکنسین‌های خود، تمام خدمات حرفه‌ای ارائه شده را تا 6 ماه گارانتی می‌کنیم. به این ترتیب مرکز تخصصی تعمیر یخچال سامسونگ نیوسرویس به نوعی یک جایگزین مناسب برای نمایندگی یخچال ساید بای ساید سامسونگ است.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در تهران

اگر به دنبال بهترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهران هستید، نیوسرویس بهترین گزینه برای شما خواهد بود. سرعت، دقت و کیفیت بالای خدمات دلیل تمایز نیوسرویس از سایر ارائه دهندگان خدمات تعمیر یخچال‌های سامسونگ است. علاوه بر این نیوسرویس با ارائه سرویس‌های مقرون به صرفه مانند تعمیر در محل و تعمیر قطعات خیال شما را از بابت هزینه‌ها راحت می‌کند. در نهایت تضمین 6 ماهه خدمات حرفه‌ای دلیل دیگری است که نیوسرویس را به بهترین مرکز تخصصی تعمیرات یخچال سامسونگ تبدیل می‌کند.