یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک از پرفروش‌ترین محصولات لوازم خانگی در ایران است. در اثر گذشت زمان یا بر اثر حادثه ممکن است یخچال ساید جنرال دچار ایراد و خرابی شود. اگر نیاز به تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید. در سریع‌ترین زمان ممکن یک تکنسین به محل شما مراجعه و دستگاه شما را به صورت کامل تعمیر می‌کند. تمامی خدمات نیوسرویس شامل گارانتی کیفیت و قطعات استفاده شده است.

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک ?

جنرال الکتریک یک شرکت چند ملیتی است. با توجه به تحریم‌ها و مسائل قانونی، جنرال الکتریک هیچ نماینده رسمی در کشور ایران ندارند. نیوسرویس هم یک مجموعه تخصصی و حرفه‌ای تعمیرات لوازم خانگی است که خدمات تعمیر یخچال جنرال الکتریک را به مشتریان خود ارائه می‌کند.

رایج‌ترین خرابی‌های یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک چه مواردی هستند؟

خرابی یخچال ساید بای ساید نشانه‌های مختلفی دارد. اما ما بنا به تجربه خود، برخی خرابی‌ها را در یخچال ساید جنرال الکتریک بیش‌تر از سایر یخچال‌ها مشاهده کردیم.

یخساز یخچال ساید بای ساید کار نمی‌کند

اگر یخساز یخچال ساید بای ساید جنرال شما کار نمی‌کند، معمولا مشکل از موتور است. البته خرابی فیلتر یا شیر ورودی هم می‌تواند یک علت دیگر خرابی یخچال ساید جنرال الکتریک باشد.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

دمای یخچال ساید جنرال کاهش پیدا کرده است

اگر دمای یخچال شما سرد نیست و کاهش یافته، مشکل از ترموستات یا کویل‌های کندانسور است. به این منظور باید یخچال بررسی شود. البته عوامل دیگری مثل ضعف موتور یا ایراد در سیستم برق رسانی ساید جنرال هم می‌تواند باعث کاهش دمای یخچال شود.

یخچال ساید بای ساید کار نمی‌کند

اگر یخچال ساید بای ساید شما به صورت کلی خراب شده و هیچ کاری را درست انجام نمی‌دهد، نگران نباشید. در صورتی از کار افتادن یخچال عوامل مختلفی ممکن است در این اتفاق دخیل باشند. پیشنهاد ما این است که هیچ کاری انجام ندهید و از یک متخصص تعمیر یخچال ساید بای ساید کمک بگیرید. تکنسین‌های نیوسرویس آماده کمک به شما هستند.

چرا باید از نیوسرویس استفاده کنیم؟ بهترین تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

بهترین خدمات تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک در تهران را در منزل شما انجام می‌دهیم. خدمات تعمیر یخچال شامل ضمانت نامه کیفیت خدمات و قطعات استفاده‌شده است. برای استفاده از خدمات و اعزام تعمیرکار همین حالا با ما تماس بگیرید.