ماشین لباسشویی سامسونگ از محبوبترین ماشین‌های لباسشویی در بین خانواده‌های ایرانی است. کیفیت بالای ماشین لباسشویی سامسونگ بسیاری را به خرید این دستگاه ترغیب می‌کند. امابه دلایل مختلفی مانند استفاده نادرست، شوک برقی، وارد شدن ضربه در حین جابه جایی یا تعمیرکار نابلد، ممکن است ماشین لباسشویی سامسونگ دچار مشکل شود. در این صورت باید به دنبال یک تعمیرکار تخصصی ماشین لباسشویی باشید که تجربه بالایی در کار با انواع ماشین‌های لباسشویی برند سامسونگ داشته باشد.

درواقع، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به تخصص، مهارت و دانش بالایی نیاز دارد. تکنسین‌‌ها و تعمیرکاران حرفه‌ای، دوره‌های ویژه‌ای را برای شناسایی و رفع مشکلات ماشین لباس شویی سامسونگ می‌گذرانند. همکاران پرتلاش ما در نیو سرویس تمامی دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را گذرانده‌اند و بالاترین سطح خدمات تعمیر را در کوتاه‌ترین زمان به شما ارائه می‌کنند. برای ثبت درخواست و دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با ما در ارتباط باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

دلایل اصلی خراب شدن ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین‌های لباسشویی سامسونگ از جمله گران قیمت‌ترین و با کیفیت‌ترین محصولات موجود در بازار هستند. سامسونگ از تکنولوژی‌های پیشرفته و بهترین قطعات اولیه در تولید محصولات خود استفاده کرده است. به همین دلیل مدل‌های جدید ماشین لباسشویی سامسونگ طول عمر بالایی دارند و معمولاً کمتر نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. اما مانند هر دستگاه دیگری احتمال خراب شدن ماشین لباسشویی سامسونگ نیز وجود دارد. معمولاً موارد زیر مهم‌ترین دلایل و عوامل خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ هستند:

 • وارد شدن ضربه در حین جا به جایی
 • نوسان یا شوک الکتریکی
 • استفاده نامناسب از ماشین لباسشویی
 • مستهلک شدن قطعات
 • تعمیرکار نابلد

تکنسین‌های حرفه‌ای نیو سرویس با حداقل 10 سال سابقه تعمیر انواع لوازم خانگی به خوبی می‌توانند فرآیند عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ را انجام دهند و دلیل اصلی خراب شدن دستگاه‌ها را مشخص کنند. این اولین و مهم‌ترین قدم در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ است.

نشانه‌های خراب شدن ماشین لباسشویی سامسونگ

از کجا بفهمیم که ماشین لباسشویی ما دچار مشکل شده است؟ بسیاری از افراد به دلیل عدم تشخیص نشانه‌های خراب شدن دستگاه، به استفاده از آن ادامه می‌دهند. این موضوع باعث بدتر شدن وضعیت ماشین لباسشویی و افزایش هزینه‌های تعمیر خواهد شد. در اینجا به چند مورد از مهم‌ترین نشانه‌های خراب شدن ماشین لباسشویی سامسونگ اشاره می‌کنیم:

 • شروع نشدن سیکل شستشو
 • آبگیری نکردن
 • تخلیه نکردن
 • نشتی آب
 • کار نکردن دکمه‌ها
 • روشن نشدن دستگاه

در اکثر موارد وجود این نشانه‌ها، خبر از یک مشکل جدی در ماشین لباسشویی سامسونگ می‌دهند. با این حال، کارشناسان نیوسرویس با استفاده از تجربه خود می‌توانند بسیاری از این مشکلات را به راحتی حل کنند.

تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ

چه زمانی باید به تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ مراجعه کنیم؟

اگر با هرکدام از نشانه‌های خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ رو به رو شده‌اید، بلافاصله با مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید. همکاران ما راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند. بسیار مهم است که در اولین فرصت ممکن به فکر تعمیر ماشین لباسشویی خود باشید. زیرا استفاده مداوم از ماشین لباسشویی خراب باعث آسیب رساندن به بخش‌های جدی‌تر می‌شود و ممکن است هزینه‌های زیادی را روی دست شما قرار دهد. همچنین در مواردی مانند اتصالی برق، عدم تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بسیار خطرآفرین خواهد بود.

مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ؛ جایگزین نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین‌های لباسشویی سامسونگ موجود در ایران در اکثر موارد دارای گارانتی شرکتی هستند. اما مدت زمان پشتیبانی گارانتی محدود است و عوامل مختلفی ممکن است باعث منقضی شدن پیش از موعد گارانتی دستگاه شود. در این صورت مراجعه به نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن است هزینه‌های بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. در مقابل، مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ، خدماتی فراتر از خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی را با قیمتی مناسب‌تر و در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می‌دهد. مهم‌ترین مزیت مرکز تخصصی نیوسرویس ارائه گارانتی 6 ماهه تمام خدمات حرفه‌ای است بنابراین اگر گارانتی شرکتی شما به اتمام رسیده و به دنبال بهترین تعمیرگاه تخصصی با تضمین کیفیت خدمات هستید، نیوسرویس بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

مراحل تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

خدمات سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ نیوسرویس

نیوسرویس یک مرکز جامع تعمیرات تخصصی محصولات خانگی است. NewService با تکیه بر دانش تکنسین‌های حرفه‌ای، آموزش دیده و با سابقه خود انواع خدمات مرتبط با تعمیر، سرویس و نصب ماشین لباسشویی سامسونگ را با بهترین کیفیت در کوتاه‌ترین زمان ارائه می‌کند. با انتخاب نیوسرویس می‌توانید از خدمات حرفه‌ای زیر بهره مند شوید:

 • تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی سامسونگ
 • تعویض قطعات ماشین لباسشویی برند سامسونگ
 • سرویس دوره‌ای و عیب یابی محصولات سامسونگ
 • نصب استاندارد ماشین لباسشویی سامسونگ
 • ارائه خدمات پس از فروش پس به پایان رسیدن گارانتی شرکتی

مراحل سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی برند سامسونگ

اگر نیوسرویس را برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود انتخاب کرده‌اید، تنها چند قدم با دریافت بهترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در تهران فاصله دارید. در اولین قدم کافی است تا با مراجعه به صفحه ثبت درخواست تعمیر لوازم خانگی، درخواست تعمیر ماشین لباسشویی خود را ثبت کنید. بعد از پر کردن فرم درخواست، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و در اسرع وقت تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ به محل شما ارسال خواهند شد. در اکثر موارد تکنسین متخصص در محل شما مراحل عیب یابی و برطرف کردن مشکل را انجام می‌دهد. در صورتی که مشکل قابل رفع نبود یا نیاز به تعویض قعطات اصلی داشت، ماشین لباسشویی به مرکز تعمیرات نیوسرویس منتقل می‌شود. در نهایت بعد از اتمام فرایند تعمیر، تکنسین‌های ما با نصب صحیح ماشین لباسشویی سامسونگ در محل و ارائه گارانتی خدمات به کار خود پایان می‌دهند

مرکز تخصصی و نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ

کاهش هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ با تعمیر قطعات

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی در اکثر موارد چندان نگران کننده نخواهد بود. با این حال اگر قطعات اصلی ماشین لباسشویی سامسونگ خراب شده و نیاز به تعویض پیدا کنند ممکن است هزینه‌های تعمیر افزایش پیدا کنند. در چنین شرایطی، تکنسین‌های حرفه‌ای نیوسرویس در تلاش هستند که با تعمیر قطعات آسیب دیده تا حد امکان نیاز به قطعه جایگزین را کاهش دهند و از ایجاد هزینه‌های اضافی جلوگیری کنند. به همین دلیل، اگر هزینه تعمیر و مقرون به صرفه بودن آن اهمیت زیادی برای شما دارد، نیوسرویس بهترین انتخاب ممکن خواهد بود.

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ را به نیوسرویس بسپارید

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در نیوسرویس ارائه می‌شود. نیو سرویس با کادری باتجربه، آموزش دیده و حرفه‌ای در خدمت شما است تا بهترین خدمات تعمیر لوازم خانگی سامسونگ را در اختیار شما قرار دهند. اگر مقرون به صرفه بودن، تضمین خدمات، کادر حرفه‌ای و سرعت انجام کار برای شما اولویت دارد، همین حالا برای دریافت خدمات نیوسرویس درخواست خود را ثبت کنید یا با شماره تلفن 02174985تماس حاصل کنید. همکاران ما در بخش پشتیبانی همواره آماده پاسخگویی به نیازهای شما هستند.