ماشین ظرفشویی محصولی تازه وارد به آشپزخانه ایرانیان است که استفاده از آن روز به روز افزایش می‌یابد. در این بین محصولات سامسونگ به عنوان بهترین تولید کننده لوازم خانگی در جهان، محبوبیت زیادی در بازار دارند. اکثر افراد برای اینکه از کیفیت و به روز بودن امکانات ماشین ظرفشویی خود مطمئن شوند، گزینه خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ را انتخاب می‌کنند. با توجه به مصرف بالای این محصولات در بین مردم و فراگیر شدن استفاده از آن‌ها، نیاز به یک مرکز تخصصی برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بیشتر از پیش شده است. نیو سرویس با کادری مجرب، دوره دیده و با تجربه بهترین خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را در اختیار هم شهریان عزیز قرار می‌دهد.

 

علل رایج خرابی ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

ماشین ظرفشویی سامسونگ یکی از پرکاربردترین محصولات برند سامسونگ است. محصولات سامسونگ همواره به دلیل کیفیت ساخت بالا و امکانات کم نظیر خود در صدر لیست بهترین محصولات خانگی قرار دارند. با این حال دلایل مختلفی همچون استفاده نادرست، شوک‌های الکتریکی، تعمیر غیر استاندارد و نصب نا مناسب ممکن است شاهد بروز مشکلاتی در عملکرد ماشین ظرفشویی سامسونگ باشیم. از آنجایی که در ساخت این دسته از محصولات از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای استفاده شده است تنها متخصصان حرفه‌ای و کاربلد می‌توانند مشکلات پیش آمده را رفع کنند. موارد زیر رایج‌ترین علل خرابی ماشین ظرفشویی سامسونگ هستند. در صورتی که با موارد زیر رو به رو شدید، باید با یک تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ تماس بگیرید:

 • مسدود شدن جاپودری
 • ایراد در موتور دستگاه
 • اشکال در سیستم برقرسانی
 • کارنکردن ماشین ظرفشویی سامسونگ
 • عدم آبکشی ظرف‌ها
 • نشت آب از ماشین ظرفشویی
 • ایراد در پمپ ماشین ظرفشویی سامسونگ
علل رایج خرابی ماشین ظرفشویی سامسونگ

نشانه‌های خرابی ماشین ظرفشویی سامسونگ

شناخت نشانه‌های خرابی ماشین ظرفشویی سامسونگ به شما کمک می‌کند تا در هنگام بروز مشکل، به سرعت به یک تعمیرکار حرفه‌ای ماشین ظرفشویی سامسونگ مراجعه کنید و از بروز مشکلات جدی‌تر جلوگیری نمایید. به همین دلیل آشنایی با این نشانه‌ها اهمیت زیادی دارد. در اکثر موارد با توجه به نکات جزئی می‌توانید نشانه‌های خرابی مشاین ظرفشویی سامسونگ را به سادگی تشخیص دهید. در اینجا به مهم‌ترین نشانه‌های بروز مشکل در این لوازم خانگی پرمصرف اشاره می‌کنیم:

 • تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی سامسونگ
 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ
 • مشکل در باز و بسته شدن درب ماشین ظرفشویی
 • کارنکردن بازوهای شستشو
 • سر و صدای زیاد
 • تمیز نشدن ظرف‌ها و وجود آب کثیف

چه زمانی به تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ نیاز داریم؟

در صورت وجود هر کدام از نشانه‌های بالا باید بلافاصله به مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ مراجعه کنید. در بسیاری از موارد مشکلات ماشین ظرف شویی سامسونگ با هزینه ای اندک قابل تعمیر هستند. با این حال، به دلیل عدم آشنایی افراد با علت اصلی خرابی ماشین ظرفشویی یا مراجعه به تعمیرکارهای نا آشنا با نحوه صحیح تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ، هزینه‌های سنگینی روی دست مصرف کنندگان باقی گذاشته می‌شود. گاهی اوقات تنها یک چک آپ ساده می‌تواند خیال شما را راحت کند.

برای جلوگیری از بروز مشکلات بیشتر، کافی است تا هر زمان که متوجه نشانه‌های خرابی در دستگاه خود شدید، درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی خود را در نیوسرویس ثبت کنید. متخصصان تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در مرکز تعمیرات تخصصی نیوسرویس در کوتاه‌ترین زمان به محل مورد نظر شما اعزام خواهند شد.

مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ 

مرکز تخصصی تعمیرات محصولات خانگی نیوسرویس یکی از مجرب‌ترین کادرهای تعمیرکاران ماشین ظرفشویی سامسونگ در ایران را در اختیار دارد. تعمیرکاران نیوسرویس همگی دوره‌های حرفه‌ای تعمیر لوازم خانگی را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند و اطلاعات به روزی در مورد انواع مدل‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ دارند. این کادر تخصصی با حداقل ده سال سابقه تعمیرات حرفه‌ای لوازم خانگی برندهای مطرح از جمله سامسونگ، در خدمت شما است تا در سریع‌ترین زمان مشکلات ماشین ظرفشویی شما را برطرف کنند.

نیوسرویس با اعتماد کامل به دانش تکنسین‌های خود تمامی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را به مدت 6 ماه گارانتی می‌کند. بنابراین اگر به دنبال یک مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ هستید، نیوسرویس بهترین گزینه برای شما است.

 

مراحل سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ 

با انتخاب خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ نیوسرویس، شما اولین قدم را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اید. در مرحله بعدی ابتدا باید وارد صفحه ثبت درخواست شوید و به راحتی درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی را ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست، در اسرع وقت هماهنگی‌های لازم انجام می شود. سپس یکی از تکنسین‌های حرفه‌ای نیوسرویس برای انجام تعمیرات به محل مورد نظر شما مراجعه خواهد کرد.

تمامی این فرآیند در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. اگر قبل از ثبت درخواست به راهنمایی یا مشاوره نیاز دارید کافی است تا با شماره تلفن 02191090311 تماس بگیرید. مشاوران حرفه‌ای ما مشتاق شنیدن صدای گرم شما و پاسخگویی به سوالاتتان هستند.

خدمات سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ نیوسرویس

با توجه به تسلط کامل تکنسیسن های ما، متخصصان نیوسرویس آماده هستند تا انواع خدمات مرتبط با ماشین ظرفشویی سامسونگ را در اختیار شما قرار دهند. اگر به دنبال خدمات سریع، مقرون به صرفه و گارانتی شده برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ هستید می‌توانید همین حالا خدمات زیر را از نیوسرویس دریافت کنید:

 • تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی سامسونگ
 • تعویض قطعات و بهبود عملکرد ظرفشویی سامسونگ
 • انجام سرویس دوره‌ای و برطرف کردن مشکلات جزئی ظرفشویی سامسونگ
 • نصب استاندارد ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل
 • عیب یابی دستگاه و ارائه خدمات پس از فروش بعد از انقضای گارانتی

نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ نمایندگی ماشین ظرفشویی سام

مرکز تخصصی نیوسرویس، یک جایگزین مناسب برای نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ

نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ مسئولیت تأمین خدمات پس از فروش را تا زمان اعتبار گارانتی برعهده دارد. با این حال اگر گارانتی دستگاه شما تمام شده یا به هر دلیلی منقضی گشته است، می توانید از خدمات یک مرکز تخصصی معتبر استفاده کنید.

مرکز تخصصی نیوسرویس با تکنسین‌های آموزش دیده و باتجربه، بهترین گزینه برای بهره مندی از خدمات مقرون به صرفه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ است. علاوه بر این گارانتی 6 ماهه خدمات حرفه‌ای در نیوسرویس می‌تواند یک جایگزین مناسب برای خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با هزینه مقرون به صرفه

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در بعضی از موارد می‌تواند به یک دغدغه جدی برای مصرف کنندگان عزیز تبدیل شود. مرکز تخصصی تعمیرات نیوسرویس برای رفع این دغدغه در تلاش است تا تعمیر قطعات را در الویت قرار دهد. تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ علاوه بر کاهش هزینه‌های خرید قطعات جدید، از بروز مشکلات تأمین قطعات با توجه به تحریم‌های اقتصادی جلوگیری می‌کند.

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را به نیوسرویس بسپارید

برای بهره مندی از خدمات فوق تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط کادر حرفه‌ای و مجرب، کافی است تا همین حالا درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان حرفه‌ای ما در اسرع وقت هماهنگی‌های لازم برای ارسال تعمیر کار به محل و ارائه خدمات تعمیر ظرفشویی سامسونگ را انجام خواهند داد.