تعمیرات لوازم خانگی بوش تهران

SERVICE

اگر لوازم خانه و آشپزخانه بوش شما خراب شده و نیاز به یک تعمیرکار حرفه‌ای دارید، کافی است درخواست خود را در نیوسرویس ثبت کنید. بوش سال‌هاست در ایران پای ثابت آشپزخانه‌های و خانه‌های ایرانی است. کیفیت بالای محصولات بوش باعث شده که این غول لوازم خانگی آلمان، در صدر لیست خرید لوازم خانه و آشپزخانه باشد. تعمیرات لوازم خانگی بوش به مهارت، دقت و دانش بالایی نیاز دارد.

در سال‌های اخیر به دلیل تحریم‌ها و سخت بودن حضور برندهای خارجی در ایران، عملا عبارت نمایندگی تعمیرات بوش در تهران و سایر شهرها بی‌معنی است. چراکه شرکت بوش، نمایندگی رسمی تعمیرات فعالی در ایران ندارد. نیوسرویس هم، نمایندگی تعمیرات بوش در تهران نیست! نیوسرویس به واسطه تیمی عالی از تکنسین‌های مجرب ایرانی، خدمات تعمیر لوزام خانگی بوش را در بالاترین کیفیت ممکن در محل شما انجام می‌دهد.

انجام کلیه امور فنی

SERVICE

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات لوازم خانگی ، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

ثبت درخواست

ویژگی های برتر مجموعه

متخصصان و ارائه ی دقت در خدمات

تمامی خدمات این مجموعه توسط متخصصانی صورت میگیرد که میانگین 10سال سابقه ی کار تخصصی در حوزه ی تعمیرات و نگهداری دارا میباشند

تخصص کافی و بروز بودن

تکنسین های این مجموعه هر ساله با گذراندن آزمون و دوره های عملی و تئوری،تخصص کافی برای تعمیر برند های روز دنیا را آموزش میبینند

گارانتی خدمات انجام شده

شرکت newserviceبا توجه به تخصصی بودن در حوزه ی تعمیرات لوازم خانگی و تعهد داشتن نسبت به خدمات انجام شده،مسؤلیت تمامی خدمات ارائه شده را به مدت6ماه(180روز) به عهده میگیرد

گارانتی قطعات باکیفیت

برخلاف شرکت های دیگر که فقط واسطه میان مشتری و تکنسین ها میباشند و هیچگونه نظارتی در خصوص استفاده کردن از قطعات بی کیفیت ندارند،ما کیفیت قطعات را نیز تضمین خواهیم کرد.

هزینه های منصفانه و نظارت بر آن

شرکت نیوسرویس با داشتن نظارت بر هزینه های دریافتی و مستندات خدمات انجام شده توسط تکنسین و شفاف سازی حدودی قیمتی جلوگیری از پرداخت هزینه ی بیش از حد مشتری میکند

اولویت در تعمیر قطعات

با توجه به شرایط تحریم های موجود و شرایط اقتصادی کشور،اکثریت قطعات لوازم خانگی با کمبود و با قیمت بالا مواجه است و به دلیل کاهش هزینه ها الویت متخصصین این مجموعه با تعمیر قطعات دستگاه میباشد

مراحل ثبت درخواست

request
01

ثبت سفارش توسط شما

برای شروع درخواست خود را در سایت ثبت کرده یا با ما تماس بگیرید.

02

انتخاب متخصص مناسب

نیوسرویس با توجه به اطلاعات دریافتی از شما، بهترین متخصص را برای شما انتخاب می‌کند.

03

هماهنگی متخصص با شما

تکنسین با شما تماس گرفته و زمان حضور در محل را با شما هماهنگ می‌کند.

04

مراجعه تکنسین و انجام کار

تکنسین در ساعت مقرر در محل شما حضور یافته و دستگاه را مثل روز اول برای شما تعمیر می‌کند.

نمایندگی تعمیرات بوش در تهران?

 شرکت آلمانی بوش در سال 1866 تاسیس شد. نیوسرویس، نمایندگی تعمیرات بوش نیست. در حقیقت عبارت «نمایندگی تعمیرات لوزام خانگی بوش» به دلیل اینکه شرکت بوش نماینده رسمی در ایران ندارد، درباره هیچ شرکتی صدق نمی‌کند. نیوسرویس با 10 سال سابقه درخشان بهترین خدمات تعمیر لوازم خانگی بوش را به شما ارائه می‌کند.

چه دستگاه‌هایی از برند بوش توسط نیوسرویس تعمیر می‌شود؟

نیوسرویس به صورت صفر تا صد خدمات تعمیر لوازم خانگی بوش را ارائه می‌کند. ماشین ظرفشویی، لباسشویی، فر، جاروبرقی و یخچال از مهم‌ترین لوازم خانگی بوش هستند که نیوسرویس به صورت کامل خدمات تعمیر و سرویس دوره‌ای آن‌ها را ارائه می‌کند.

نیوسرویس؛ سریع، آسان و حرفه‌ای در محل شما همراه با ضمانت خدمات انجام‌شده!

اگر به دنبال تعمیرات لوازم خانگی بوش تهران هستید، کافی است درخواست خود را در نیوسرویس ثبت کنید. متخصصان نیوسرویس در محل شما حضور یافته و لوازم خانگی شما را تعمیر می‌کنند. ما تمامی خدمات و قطعات استفاده شده برای تعمیر لوازم خانگی را ضمانت کرده و در صورت نارضایتی می‌توانید از ضمانت‌نامه نیوسرویس استفاده کنید. لوازم خانگی بوش را مثل روز اول از نیوسرویس تحویل بگیرید!

نظرات مشتریان

comments

بزرگ‌ترین افتخار مجموعه نیو سرویس، مشتریان ارزشمند ما هستند. تمام تلاش نیو سرویس جلب کامل رضایت مشتریانی است که به ما اعتماد می‌کنند.